خبر ها

متن خبر

شرکت کاسپین رویداد بینو را برگزار می کند
شرکت کاسپین رویداد بینو را برگزار می کند سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ۴:۳۱ ب ظ

پس از برگزاری موفق رویداد اول با نام " اینو باش" در سال گذشته ، رویداد "بینو" با هدف شناسایی و حمایت از استارتاپ‎ها و ایده‎های برتر در سال جاری توسط این شرکت برگزار می گردد. رویداد "بینو"، دومین رویداد ارائه ایده‎ها، محصولات و راهکارهای نوآورانه و فناورانه توسط صاحبان ایده و یا محصول با محوریت حوزه‌های فین تک، اینشورتک، بانکداری باز، بلاکچین و ... است که توسط شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین وابسته به بانک پارسیان با همکاری شتابدهنده دیموند برگزار می گردد.

رویداد "بینو" طی سه مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول تیم‌های متقاضی شرکت در رویداد، ثبت نام کرده و اطلاعات لازم در خصوص اعضای تیم و کسب و کار خود را ارائه می‎دهند. در مرحله دوم اطلاعات تیم‎های متقاضی توسط کمیته علمی ارزیابی شده و تیم‎های برتر جهت ارائه در روز رویداد انتخاب خواهند شد. در روز رویداد بینو ، تیم‎های منتخب ضمن ارائه کوتاه از کسب و کار خود، توسط تیم داوری ارزیابی می شوند و تیم‎های برگزیده معرفی خواهند شد. در این رویداد امکان شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های همکاری بی‌نظیر با بزرگترین بانک‌ خصوصی کشور و شرکت‌های تخصصی حوزه مالی و بانکی امکان پذیر خواهد بود.

برای تمام صاحبان کسب و کارهای نوپا یا محصولات فناورانه و نوآورانه امکان شرکت در این رویداد وجود خواهد داشت اما اولویت پذیرش برای حضور با تیم‌هایی خواهد بود که نمونه اولیه محصول آنها آماده بوده و در حوزه فین تک، اینشورتک، بانکداری باز و بلاکچین فعال باشند.

ثبت نام رویداد از تاریخ 10 دیماه تا پایان بهمن ماه به طور رایگان از طریق لینک https://evnd.co/G3tfT انجام می شود اما لازم به یادآوری است که حضور در رویداد منوط به ارزیابی و پذیرش اولیه خواهد بود.

اخبار رویداد را می توانید از شبکه های اجتماعی و سایت شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین و شتابدهنده دیموند دنبال نمایید.

تازه ترین خبر ها

حیاتی بودن مفهومی به نام چابکی کسب‌وکار برای ماندگاری در دوران کرونا
حیاتی بودن مفهومی به نام چابکی کسب‌وکار برای ماندگاری در دوران کرونا سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ۲:۲۸ ب ظ
کاسپین به اکوسیستم فین تک ایران پیوست
کاسپین به اکوسیستم فین تک ایران پیوست یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۹:۵۱ ق ظ
راه اندازی سامانه هوش تجاری شرکت پرداخت الکترونیک سپهر
راه اندازی سامانه هوش تجاری شرکت پرداخت الکترونیک سپهر یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۹:۳۸ ق ظ
هوش تجاری مکانی کاسپین
هوش تجاری مکانی کاسپین دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰ ق ظ
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان رویداد بینو
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان رویداد بینو سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ق ظ