خبر ها

متن خبر

آغاز همکاری کبالت و فرابوم در حوزه بانکداری باز
آغاز همکاری کبالت و فرابوم در حوزه بانکداری باز چهار شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۶:۲۵ ب ظ

شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین و شرکت فرابوم تفاهم نامه مشترکی را در حوزه بانکداری باز منعقد کردند. شرکت تامین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین در شرایط سختی که به تاثی از تبعات منفی انتشار کرونا ویروس و اثرات مخرب آن بر بازار و کسب و کارهای ایجاد گردیده، با هدف برون‌رفت از سکونی که بر فضای فوق غالب و حاکم گردیده است، همچنین نظر به اهمیت و ضرورت خلق ایده‌ها و نوآوری‌هایی که بر مبنای نیاز مشتری ایجاد می‌گردند تفاهم‌نامه‌ای را در راستای تحول دیجیتال و توسعه بانکداری الکترونیک با هدف خلق تجربه‌های جدید و نوآورانه برای مشتریان و همچنین کاهش هزینه‌های بانکداری مبتنی بر شعبه، با شرکت فرابوم کسب و کاری نوآوری باز با هدف ارائه خدمات یکپارچه بانکداری باز، منعقد نمود. دو پلتفرم "کبالت" و "فرابوم" که خدمات گسترده‌ای به شرکت‌های فین‌تکی، استارت‌آپ‌ها، بنگاه‌های کوچک و متوسط و بسیاری از نهادهای مالی ارائه می‌دهند با رویکرد همکاری و تعامل دوسویه، سرویس‌های بانکی و غیربانکی را به اشتراک خواهند گذاشت.

اکنون مشتریان با توجه به بستر ایجاد شده و توسعه سرویس‌های قابل فراخوانی می‌توانند برای مصارف متعددی مانند سرویس‌های حساب از جمله انتقال وجه، برداشت مستقیم، صورتحساب ...و سرویس‌های پرداخت از جمله پرداخت قبوض و خرید شارژ… با رعایت الزامات قانونی و امنیتی از طریق سامانه و نرم افزار های موبایلی استارت‌آپها و فین‌تکها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی، سهولت منحصربفردی در بهره‌مندی از خدمات بانکی را تجربه کنند.

مهندس سعید قندی مدیرعامل شرکت کاسپین در نشستی که به‌منظور امضای این تفاهم‌نامه برگزار شد  گفت: کاسپین توسعه بازار وسیعی را در این حوزه درکنار بانک پارسیان درنظر دارد و امیدواریم انعقاد این تفاهم‌نامه و این شراکت تحت عنوان رقابت همکارانه،  منجر به یک تعامل برد-برد برای ما و مجموعه فرابوم باشد. 

مدیرعامل فرابوم، جناب آقای دکتر فرامرزی نیز در این نشست گفت: به منظور توسعه پلت‌فرم فرابوم در نظر داریم، تمام بانک‌ها را به میدان آورده، به آنها سرویس داده و از آنها سرویس بگیریم.

تازه ترین خبر ها

حیاتی بودن مفهومی به نام چابکی کسب‌وکار برای ماندگاری در دوران کرونا
حیاتی بودن مفهومی به نام چابکی کسب‌وکار برای ماندگاری در دوران کرونا سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ۲:۲۸ ب ظ
کاسپین به اکوسیستم فین تک ایران پیوست
کاسپین به اکوسیستم فین تک ایران پیوست یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۹:۵۱ ق ظ
راه اندازی سامانه هوش تجاری شرکت پرداخت الکترونیک سپهر
راه اندازی سامانه هوش تجاری شرکت پرداخت الکترونیک سپهر یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۹:۳۸ ق ظ
هوش تجاری مکانی کاسپین
هوش تجاری مکانی کاسپین دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰ ق ظ
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان رویداد بینو
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان رویداد بینو سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ق ظ