جدیدترین عناوین خبری

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین خدمات سیستمهای کاربردی کاسپین

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام ...

یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱:۰۲ ب ظ

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین خدمات سیستمهای کاربردی کاسپین، روز سه شنبه مورخ بیست و سوم اسفندماه سال ۱۴۰۱ با حضور سهامداران، در سالن کنفرانس گروه داده پردازی پارسیان برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر توفیقی به عنوان رییس مجمع، آقایان دکتر خداکرمی و دکتر بیرمی به عنوان ناظران مجمع و آقای نقشوان به عنوان دبیر مجمع، هیئت رئیسه مجمع را تشکیل دادند.

دریافت گواهینامه انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) توسط شرکت تامین خدمات سیستمهای کاربردی کاسپین

دریافت گواهینامه انطباق سیستم مدیریت امن ...

پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۰۱ ب ظ

توسعه بیش از پیش فناوری اطلاعات در بخش های مختلف کسب و کارها، باعث ایجاد تغیراتی گسترده در سازمانها شده و موجب ایجاد تحول در بخش های مختلف سازمانها و ارائه خدمات به ذینفعان شده است. بر همین اساس داشتن زیرساختهای فناوری اطلاعات قوی و ایمن موجب یکی از الزامات اصلی جهت ارائه خدمات مناسب و پایدار به مشتریان می باشد.

پیام نوروزی مدیر عامل

پیام نوروزی مدیر عامل ...

یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۲۰ ق ظ

نوروز زایش طبیعت از کهن آیین های این دیار دیرین است که دل ها و جان های آدمیان را با شمیم و نسیم خوشش می نوازد. گذری است برای گذشتن از کهنه گی به نو شدن از کینه و نا شکیبایی به صلح و دوستی. نوروز نقطه عزیمت برای ورود به دنیایی عاری از نادرستی و نا راستی و آغازی است بر تمام پایان ها. این روز خجسته را بر تمامی مدیران و کارکنان محترم خانواده معظم پارسیان و همکاران تلاشگرم در شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین تبریک و شادباش می گویم.

حامد نقشوان
مدیرعامل

شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست

شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپی ...

سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰:۱۳ ب ظ

به نقل از روابط عمومی شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین، طبق «قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات»، در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای به‌عنوان شرکت دانش بنیان تائید شد. فاطمه عرفانیان مدیر طرح و برنامه اشاره کرد که با توجه به رشد قابل‌توجه زیست‌بوم فنی این شرکت طی سالیان اخیر ، به‌سرعت پتانسیل لازم برای ارائه خدمات و محصولات به سایر بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های فعال در حوزه پولی و مالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را به دست آورده است.

شرکت کاسپین به جمع شرکت‌های دارای پروانه تولید نرم‌افزار پیوست

شرکت کاسپین به جمع شرکت‌های دارای پروانه ...

سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲ ق ظ

شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری تولید نرم‌افزار شده و به جمع شرکت‌های دارای پروانه تولید نرم‌افزار پیوست. به گزارش روابط عمومی شرکت کاسپین، طبق اعلام فاطمه عرفانیان، مدیر طرح و برنامه شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین، ممیزی پروانه در سه حوزه مشخصات عمومی، مشخصات اختصاصی و مشخصات فنی محصولات تولیدی شرکت صورت پذیرفت.

مدیرمحصول شرکت کاسپین در گفت‌وگو با راه پرداخت مطرح کرد / توسعه بانکداری دیجیتال مطالبه عمومی مردم

مدیرمحصول شرکت کاسپین در گفت‌وگو با راه ...

یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ ۲:۳۳ ب ظ

از حدود دو سال پیش که همه‌گیری بیماری کرونا به‌صورت رسمی تأیید شد، کشور با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شد. یکی از مهم‌ترین چالش‌ها، چالش صنعت بانکی کشور بود که هم تمامی کسب‌وکارها و هم تمام مردم به نحوی با آن مرتبط هستند. اعمال محدودیت در ساعات کاری بانک‌ها و خطری که برای مراجعه حضوری به شعبه‌ها وجود داشت، از یک سو و مشخص‌نبودن پایان بحران کرونا از سوی دیگر، باعث شد بانک‌ها به فکر جایگزینی برای فرایند احراز هویت ـ که تا پیش از آن فقط با مراجعه حضوری امکان‌پذیر بود ـ بیفتند. بانک پارسیان یکی از اولین بانک‌هایی بود که توانست از سامانه احراز هویت مجازی‌اش رونمایی کند. این سامانه از حدود یک سال پیش فعال است. در این گزارش، جزئیات مسیر طی‌شده، از ابتدای کار تا رونمایی و فعال‌شدن سامانه و مسیر پیش روی آن را بررسی می‌کنیم.

شرکت کاسپین رتبه نخست گواهینامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی را کسب کرد

شرکت کاسپین رتبه نخست گواهینامه رتبه‌بند ...

یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ ۱:۰۱ ب ظ

شرکت کاسپین در رتبه‌بندی سال ۱۴۰۰ شرکت‌های انفورماتیک کشور از مجموع هشت شاخص در هفت شاخص رتبه نخست در کشور را به دست آورد. به‌منظور انطباق هرچه‌ بهتر و مؤثرتر نظام مالی و بانکی کشور با استانداردهای بانکداری نوین جهانی، شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین (سهامی خاص) در تاریخ ۲۳ دی‌ماه ۱۳۸۲ به شماره ۲۱۴۹۹۶ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و در حال حاضر یکی از شرکت‌های عضو گروه هلدینگ (داده‌پردازی بانک پارسیان) است. شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین، با به‌کارگیری استانداردهای به‌روز جهانی و از طریق توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی و با تمرکز بر راه‌حل‌های پولی و مالی می‌کوشد کسب‌وکار مشتریانش را با نگاه شرکای تجاری خود، توسعه داده و توان رقابت‌پذیری آنها را بهبود بخشد.

محصولات کاسپین

MISYS

معرفی نرم افزار FBTI

محصول شرکت MISYS

از سال 83 تاکنون، شرکت کاسپین به عنوان شریک تجاری شرکت MISYS در ایران با آن شرکت همکاری داشته و سابقه پیاده‌سازی و پشتیبانی نرم‌افزار ارزی و بین‌الملل شرکت MISYS به نام TI را در بانک پارسیان دارد. نرم‌افزار TI نسخه اولیه این نرم‌افزار بوده و طی سال‌های گذشته با افزودن قابلیت‌های جدید، این محصول به TI+ و سپس FBTI ارتقا یافته است و در واقع نرم‌افزار FBTI جدیدترین نسخه از نرم‌افزار مذکور می‌باشد.

خدمات کاسپین